Google Chrome rozšíření

Google Chrome logoStáhněte si naše rozšíření do prohlížeče Chrome.

Díky této extenzi okamžitě zjistíte, zda můžete nakoupit výhodněji v internetovém obchodě, který si právě prohlížíte. Používání je jednoduché, kdykoliv vstoupíte na internetový obchod, zobrazí se v horní části webu červený panel informující o aktuálních slevových akcích a kupónech. Kliknutím na název akce či kupónu si zobrazíte detailní informace a podmínky uplatnění slevy. V případě, že lze provést výhodný nákup v jiném obchodě s podobným sortimentem, jste na to upozorněni. Naše rozšíření je a bude vždy zdarma.

KuponSlevovy.cz Chrome rozšíření na Mall.cz
Klikněte na obrázek a podívejte se, jak to vypadá v praxi při návštěvě obchodu Mall.cz

KuponSlevovy.cz Chrome rozšíření - jak přidat
Klikněte na obrázek a podívejte se, jak pokračovat v instalaci rozšíření.

To, že máte rozšíření nainstalováno v pořádku zjistíte tak, že se vám vpravo, vedle adresního řádku kam zadáváte adresy webových stránek, ukáže tmavě modrá ikonka nákupního košíku. Stejně tak že rozšíření začne automaticky fungovat viz popis výše. Tak, že prostě navštívíte web vašeho oblíbeného prodejce, kterého máme v databázi a zobrazí se vám červený proužek s nabídkou slev.

V jiných internetových prohlížečích než je Google Chrome (jako např. Mozilla Firefox, Microsoft Edge aj.) zatím bohužel toto rozšíření nefunguje.

 
 

0 komentářů k "Google Chrome rozšíření"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *