Jak používat slevové kupóny

Tento webový portál sdružuje pro vaše volné použití různé slevové kódy, kupóny a slevové akce, se kterými můžete ušetřit na svých nákupech v e-shopech.

Jak se na tyto slevy dostat, jak s kupóny nakládat, si přečtěte zde:

Slevové záznamy se zde dělí především na dvě hlavní skupiny. Slevové akce a slevové kódy.

1/ Slevové akce
Zde není třeba podnikat žádné další kroky. Najděte si v katalogu ve vyhledávání mezi kategoriemi, obchody nebo ve vyhledávacím políčku výše danou slevovou akci, která je pro vás zajímavá, klikněte na žluté tlačítko „využít akci“ a tím se dostanete na konkrétní podstránku akční nabídky daného e-shopu. Pak už se jen řiďte podmínkami, které jsou přímo na e-shopu pro danou akci vyhlášeny.

2/ Slevové kupóny/kódy
Stejným způsobem jako u slevových akcí si na tomto katalogu najděte slevovou příležitost, která vás aktuálně zajímá a v sekci kupón klikněte na žluté tlačítko „zobrazit“. V novém okně prohlížeče webových stránek se otevře stránka e-shopu/služby, ke které se daný slevový kód váže. Nyní můžete v e-shopu nakoupit a ve vhodné chvíli (většinou v košíku e-shopu nebo někde v průběhu dokončování objednávky) zadat do vstupního políčka onen slevový kód, kterým dosáhnete na slevu pro svou objednávku. Cena se automaticky přepočte – sníží.

A kde tedy nakonec onen slevový kód je? Existují dvě možnosti. Buď se vrátíte na stránku kuponslevovy.cz (e-shop zůstane otevřený současně v jiném okně) a na místě, kde jste původně klikali na „zobrazit“ je nyní onen slevový kód zobrazen. Alternativně je tento kód také uložen v mezipaměti počítače, takže jej stačí na stránce e-shopu vyvolat současným stiskem kláves CTRL + V.

Používáním slevových kupónů šetříte za své nákupy v e-shopech. Dnes již nemá smysl nakupovat za plné ceny!

V případě jakýchkoliv otázek ohledně použitelnosti tohoto katalogu jsme vám k dospozici na e-mailu info(zavináč)kuponslevovy.cz

Raději názorný příklad? Podívejte se na naše video návody k použití slevových kupónů v cílových obchodech.

 
 

0 komentářů k "Jak používat slevové kupóny"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *