Nově v Tchibo: Nabídky zájezdů + poukaz 250 Kč na nákup v Tchibo.cz

úspěšnost 100%
Akce:
 

Detail slevové akce

Vážená paní, Vážený pane,

Tchibo Cestování Vám ode dneška přináší atraktivní nabídky od cestovní kanceláře Eurotours. Objevte tématicky orientované, poznávací, rekreační nebo romantické zájezdy, wellness pobyty i aktivní dovolené, například lyžařské zájezdy. Nezáleží, zda hledáte krátké nebo delší pobyty ani jestli dovolenou plánujete s předstihem nebo na poslední chvíli. Zájezdy Vám přináší Eurotours, největší rakouská cestovní kancelář a dlouholetý partner Tchibo v oblasti cestování, poskytující pečlivý výběr destinací a vysoký standard kvality. Úplné informace o zájezdech a konečných cenách naleznete v detailu nabídky.

Navíc na prvních 100 rezervací čeká dárek – poukaz v hodnotě 250 Kč na nákup v e-shopu Tchibo.cz.*

Objevte naši novou nabídku!
*Tato poukázka může být uplatněna jednorázově do 31.12.2014 při objednávce v hodnotě od 250 Kč na www.tchibo.cz. Výjimkou jsou zájezdy a poukázky. Vyplacení v hotovosti je vyloučeno. Tato poukázka není kombinovatelná s jinými poukázkami.

využít akci >>

 Jak slevu uplatnit?

Tento typ slevové akce nevyžaduje pro jeho uplatnění žádný dodatečný kód nebo kupón. Klikněte výše na žluté tlačítko "využít akci". Tím budete přesměrováni na konkrétní podstránku obchodu nebo služby, kde je ona výhoda detailně popsána. Dále se řiďte informacemi zde uvedenými.

 
 

2 Responses to “Nově v Tchibo: Nabídky zájezdů + poukaz 250 Kč na nákup v Tchibo.cz”

  • Marta Hanušová 24.2.201411:21

    Díky, to je báječný nápad. Ráda budu Vaše nabídky sledovat. Hlavně zájezdy vhodné i pro duchodce.

    • admin 24.2.201414:32

      Dobrý den, za pochvalu jsme rádi, děkujeme. Jen sledujte, máme tu každý den nové a nové slevy. Vyplatí se to.

 
 

2 komentářů k "Nově v Tchibo: Nabídky zájezdů + poukaz 250 Kč na nákup v Tchibo.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *