Sleva 10% a poštovné zdarma v obchodě Bonprix.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Pokud slevový kupón použijete v průběhu nákupu na Bonprix.cz, nejenže vám celý nákup zlevní o 10%, ale současně vám také nastaví poštovné na nulu!


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

2 Responses to “Sleva 10% a poštovné zdarma v obchodě Bonprix.cz”

  • Věra Suchá 16.10.201413:34

    Na Bonprixu by měla být 10% sleva na nákup+poštovné zdarma – kód NN15. Nejde aktivovat – píše, že akce kodu vypršela, ale má platit až do konce měsíce.

  • admin 16.10.201413:42

    Dobrý den. Kupón je řádně označený jako nyní nefunkční, proto skutečně nelze čekat, že by měl fungovat. Také jsme měli původně informaci, že by měl platit do konce měsíce října 2014, ovšem bohužel se obchod rozhodl platnost kupónu předčasně zrušit. Pořád lze alespoň využít kupón na dopravu zdarma při objednávce nad 600 Kč viz http://www.kuponslevovy.cz/kupony/doprava-zdarma-pri-objednavce-nad-600-kc-z-e-shopu-bonprix-cz/

 
 

2 komentářů k "Sleva 10% a poštovné zdarma v obchodě Bonprix.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *