Sleva 10% na spodní prádlo v e-shopu Tchibo.cz

15.4.2018 - Expiruje: 15.4.2018

0 komentářů

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Kód na slevu 10% v e-shopu Tchibo.cz je možné uplatnit na kolekci Nadčasové kousky pro každý typ postavy, a to zadáním slevového kódu viz výše v nákupním košíku do pole „Uplatnit poukaz“.

Platí jen v e-shopu Tchibo do 15.04.2018, a při doručení domů. Nedá se kombinovat s jinou akcí.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 10% na spodní prádlo v e-shopu Tchibo.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *