Sleva 10% na vybrané malé i velké domácí spotřebiče u Euronics.cz

28.4.2017 - Expiruje: 30.6.2017

0 komentářů

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte nyní na Euronics.cz vybrané malé i velké domácí spotřebiče se slevou 10%.

Ať už potřebujete novou mikrovlnnou troubu, beznámrazovou chladničku, vestavnou troubu či desku, nebo úspornější pračku nabitou chytrými funkcemi, sleva je určena právě vám.

V průběhu nákupu použijte slevový kód viz výše.

Platí jen do 30.6.2017.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 10% na vybrané malé i velké domácí spotřebiče u Euronics.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *