Sleva 10% na vybrané produkty na zahradu v obchodě Kasa.cz

1.7.2018 - Expiruje: 8.7.2018

0 komentářů

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Vybrané produkty na zahradu v obchodě Kasa.cz se slevou 10%.

V 1. kroku objednávky vepište slevový kód viz výše do kolonky „Uplatnit slevový kód“ a sleva se vám automaticky odečte. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami. Akce se vztahuje na vybrané produkty. Jeden zákazník může zakoupit maximálně dva produkty jednoho druhu.

Sleva týdne platí na vybrané produkty v termínu 25.6. – 8.7.2018 nebo do vyprodání zásob.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 10% na vybrané produkty na zahradu v obchodě Kasa.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *