Sleva 100,- Kč na jakýkoliv nákup v e-shopu VašeČočky.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte cokoliv z pestrého sortimentu e-shopu VašeČočky.cz, použijte slevový kód, který vám zde nabízíme, a získejte slevu rovných 100,- Kč na celou Vaši objednávku. Kód lze použít i pro opakované nákupy.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

4 Responses to “Sleva 100,- Kč na jakýkoliv nákup v e-shopu VašeČočky.cz”

 • Marta 22.11.201310:55

  specifikujte prosim zda se jedna o slevu pro vsechny nebo jen pro nove zakazniky…sleva je zavadejici…dekuji

  • admin 22.11.201319:16

   Dobrý den,

   slevu lze použít pro nákup ať už jste nový nebo stávající zákazník. Měl jsem za to, že je to již původně specifikováno dostatečně, když píšeme, že: “ Kód lze použít i pro opakované nákupy.“ Přejeme příjemné nákupy.

   • Andrea 25.3.201412:14

    Pri použití tohto kódu mi vypíše – Sleva je určená pouze pro nové zákazníky. Takže to čo uvádzate asi nie je celkom pravda, prípadne sa to zmenilo.

    • admin 25.3.201412:47

     Dobrý den, asi se situace v průběhu času skutečně změnila. Zkuste použít jiný slevový kupón na tento e-shop. Uvádíme jich tu v kategorii více a popis přebíráme přímo od shopu, který kupón vydal.

 
 

4 komentářů k "Sleva 100,- Kč na jakýkoliv nákup v e-shopu VašeČočky.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *