Sleva 100 Kč na kategorii Dům a zahrada v obchodě Conrad.cz

17.5.2017 - Expiruje: 23.5.2017

0 komentářů

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte v e-shopu s elektronikou Conrad.cz celkem nad 1000 Kč v kategorii „Dům a zahrada“, použijte slevový kód, který vám zde nabízíme, a získejte tak slevu 100 Kč z hodnoty vašeho nákupu.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 100 Kč na kategorii Dům a zahrada v obchodě Conrad.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *