Sleva 1000 Kč při nákupu nad 9000 Kč v Alza.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte v e-shopu Alza.cz za alespoň 9000 Kč se slevou 1000 Kč. Stačí použít zde uvedené slevové kódy.

Aktuálně platné jsou slevové kódy na 200 Kč, 300 Kč a 500 Kč. Ty můžete navíc i kombinovat a ve výsledku tak dosáhnout právě slevy až 1000 Kč na nákup nad 9000 Kč.

Slevové kódy platí jen do 11.11.2018, tak je nepropásněte.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 1000 Kč při nákupu nad 9000 Kč v Alza.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *