Sleva 20% na domácí spotřebiče značek Tefal a Rowenta u Euronics.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Léto je v plném proudu a vy stále toužíte po grilu na garden party s hamburgery, mixéru na letní ovoce, epilátoru pro neodolatelné nohy k bazénu a třeba i vysátých podlahách pro bosou chůzi? Už dál neváhejte a splňte si svou představu ideálního léta právě teď s 20% slevou na vybrané výrobky Tefal a Rowenta.

Jak získat 20% slevu na vybrané výrobky Tefal a Rowenta? Klikněte na „Kupón: zobrazit“ a dále v košíku e-shopu zde získaný kupón použijte.

Akce platí od 11. do 17.7.2018. Slevy nelze sčítat ani kombinovat.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 20% na domácí spotřebiče značek Tefal a Rowenta u Euronics.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *