Sleva 20 % na všechny šperkovnice v e-shopu Sperky.cz

11.7.2018 - Expiruje: 11.7.2018

0 komentářů

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Hledáte ráno svůj oblíbený prsten, náušnice nebo náhrdelník a nevíte, kde jste je večer položili? Není nic jednoduššího než šperky pěkně uspořádat do stylové šperkovnice.

Nyní od nás získáte slevu 20 % na veškeré šperkovnice značky Friedrich Lederwaren. Pro získání slevy zadejte slevový kód viz výše.

Módní šperkovnice je skvělým dárkem pro každou ženu i muže. Konečně budou šperky uspořádané, přehledné a zároveň bezpečně uložené.

Platnost slevy jen dnes, 11.7.2018.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 20 % na všechny šperkovnice v e-shopu Sperky.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *