Sleva 20% na vybrané produkty na Kasa.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Čistíme sklady, nejvyšší čas na zvýhodněné nákupy!

Ulovte si ty nejlepší poslední kousky a získejte extra slevu 20%. Jak získat slevu? V 1. kroku košíku vepište slevový kód viz výše do kolonky „Uplatnit slevový kód“ a sleva se vám automaticky odečte.

Akce se vztahuje na vybrané produkty. Speciální slevy nelze sčítat ani kombinovat s dalšími slevami. Jeden zákazník může zakoupit maximálně dva produkty jednoho druhu. Slevu není možné uplatnit při nákupu přes VIP účet. Akce platí do 31.1.2019 nebo do vyprodání zásob.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 20% na vybrané produkty na Kasa.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *