Sleva 200 Kč na nákup v Alza.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte v e-shopu Alza.cz se slevou 200 Kč. Stačí použít zde uvedený slevový kód.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

4 Responses to “Sleva 200 Kč na nákup v Alza.cz”

 • Petra 9.12.201319:14

  Dne 9.12. 2013 jsem se pokusila použít kupón při nákupu bezdrátové klávesnice, bohužel se mi zobrazilo hlášení kód již byl použit.

  • admin 9.12.201321:05

   Dobrý den,

   to je nemilé. Zdá se, že tento slevový kód byl určen právě jen k jednomu použití a někdo byl rychlejší. Tento kód jsme tedy nyní stáhli a uvedli jej do stavu, že je již neplatný.

 • kkvac@email.cz 16.12.201320:54

  No asi se to moc nepovedlo. Dnes zase píše kupon použit…

  • admin 16.12.201322:09

   No vždyť je také již notnou řádku dnů zařazen v sekci „neplatné kupóny“ a u platnosti je píše „do 8.12.2013″. Proto není divu, že dnes již původně platný slevový kupón nefunguje a tento konkrétní již fungovat nebude nikdy. V budoucnu budou e-shopem vypadané zase nějaké další a ty sem určitě do nabídky zase zařadíme.

 
 

4 komentářů k "Sleva 200 Kč na nákup v Alza.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *