Sleva 200 Kč při nákupu nad 2000 Kč v obchodě 4home.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Sleva 200 Kč na celý váš nákup na www.4home.cz při objednávce nad 2000 Kč!

V naší nabídce naleznete bytový textil, doplňky a dekorace, kuchyňské vybavení, domácí spotřebiče i vše pro vaši zahradu. Celkem více než 11 000 produktů! Objednávejte z pohodlí domova na www.4home.cz. Při objednávce nad 1 000 Kč navíc s dopravou zdarma!

Nabídka platí i na již zlevněné zboží.

Pro aktivaci slevy je nutné v průběhu objednávky použít slevový kód viz výše.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 200 Kč při nákupu nad 2000 Kč v obchodě 4home.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *