Sleva 200 Kč při nákupu nad 899 Kč z e-shopu Yves-Rocher.cz

11.1.2019 - Expiruje: 11.1.2019

0 komentářů

, ,

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte cokoliv v obchodě Yves-Rocher.cz v souhrnné hodnotě nad 899 Kč, použijte slevový kód viz výše a mějte tak na svůj nákup slevu 200 Kč.

Celková hodnota nákupního košíku musí přesáhnout 899 Kč při zakoupení výrobků bez zelených bodů, aby mohla být sleva uplatněna. Jedna sleva na zákazníka. Nabídka platí pouze na internetu.

Slevový kód Yves Rocher je platný na veškerý sortiment obchodu, dárkové sady, zlevněné balíčky a ostatní sortiment kromě outletu a zboží se zelenými body.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 200 Kč při nákupu nad 899 Kč z e-shopu Yves-Rocher.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *