Sleva 25% na vybrané zboží v online bazaru OdKarla.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte v online bazaru OdKarla.cz se slevou 25% při využití slevového kódu viz výše.

Platí na více jak 10.000 kusů zboží, které jsou označené štítkem Akce.

Využijte zde „zobrazit“ slevový kupón, poté rozklikněte některou kategorii v menu e-shopu a právě v tomto místě se vám nyní ukáže možnost zaškrtnout onen štítek „Akce“.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 25% na vybrané zboží v online bazaru OdKarla.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *