Sleva 30% na poslední kousky na Kasa.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte nyní na Kasa.cz vybrané zboží se slevou 30%.

V průběhu nákupu použijte slevový kód viz výše.

Sleva platí na tzv. poslední kousky, tedy na vybrané zboží napříč nabídkou e-shopu, kterého již zbývá jen několik málo kusů na skladě. Tím spíše je třeba reagovat rychle. Nakoupit, než tak učiní někdo jiný a vámi vybrané zboží již v nabídce nebude vůbec.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

0 komentářů k "Sleva 30% na poslední kousky na Kasa.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *