Sleva 30% na vše z e-shopu Cellbes.cz

úspěšnost 100%
Kupón:
 

Detail slevového kupónu

Nakupte na Cellbes.cz za jakoukoliv částku a v průběhu objednávky zadejte zde uvedený slevový kód. Rázem budete mít díky slevě 30% svůj nákup o pořádný ranec levnější.


 Jak uplatnit slevový kupón?

Nejprve klikněte výše na žluté tlačítko "zobrazit". Tím se na místě, kde byl dříve nápis "zobrazit" ukáže hodnota slevového kódu. Současně se v novém okně prohlížeče webových stránek otevřou stránky obchodu nebo služby, ke které se sleva váže. Tam nyní můžete nakoupit požadované zboží či vytvořit objednávku na plánovanou službu. Jakmile se dostanete v objednávce na místo, kde budete tázáni na zadání slevového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odsud. A to buď tak, že kód z těchto stránek přepíšete nebo protože vám ho hned uložíme do paměti počítače, postačí pro jeho vyplnění do patřičné kolonky stisknout kombinaci kláves CTRL + V. Nejpozději v dalším kroku objednávky se vám sleva z celkového nákupu promítne.

 
 

6 Responses to “Sleva 30% na vše z e-shopu Cellbes.cz”

 • Martina kor 16.12.201322:08

  nefunguje

  • admin 16.12.201322:15

   Omlouváme se. Měli jsme tam chybu. Již je to napraveno a slevový kupón by tak měl fungovat.

   • Martina kor 16.12.201322:21

    dobrý večer, díky – tak bohužel stále mi nefunguje…zobrazí se jen „obyčejná“ stránka Cellbes…a nikde nic: )…používám Firefox, není to problém?

    • admin 16.12.201322:24

     Zkouším to nyní prakticky sám a slevový kód se v pořádku ukazuje.

     Pokud si nejste jista, kde ho najít, jak jej použít, přečtěte si prosím tuto sekci webu http://www.kuponslevovy.cz/jak-pouzivat-slevove-kupony/, případné klikněte v horním menu webu na „Jak používat slevové kupóny“.

     Přeji příjemné nakupování.

     • Martina kor 16.12.201322:33

      děkuji moc za rychlou a vysvětlující odpověď…tak jsem to „zvládla“ a použila metodu uvedenou v návodu…ovšem při vložení (CTRL+V) se zobrazí na webu cellbes toto: ! Neplatný kód akce., i při ručním zadání kódu, který se mi tu pak objedvil ve žlutém rámečku…stále stejná hláška…

      tak nevím…platný by měl být do 31.12., že?…tak pak jedině že bych zkusila zítra zavolat na jejich zákaznický servis a uvést tento kód?

      přeji hezký večer!

 • SARKA 28.12.201319:46

  Nefunguje :-(

 
 

6 komentářů k "Sleva 30% na vše z e-shopu Cellbes.cz"

 

 
 
Přihlaste se k odběru těch nejzajímavějších slev e-mailem, ať už vám žádná neunikne a vy můžete nakupovat maximálně výhodně. *